O nás

Tip: Kontakty, Doprava a platby

Jsme internetový obchod s širokou nabídkou značkového oblečení, outletového oblečení, obuvi, sportovního oblečení i doplňků.

Klademe maximální důraz na spokojenost našich zákazníků!

Výhody nákupu u nás:

 

 V České republice působíme téměř deset let a postupně rozšířujeme prodej po celé Evropě,v současnosti provozujeme internetové obchody v ČR, Slovenské republice, Maďarsku a Rumunsku.

 Vybrané zboží máte možnost zakoupit v prodejně.V současnosti provozujeme prodejnu v Brně, více informací o prodejně naleznete v kontaktech.

 Zaměřujeme se pouze na atraktivní zboží. Ať už jde o nové oblečení nebo outlet jehož jsme přímými dovozci z UK, vždy se jedná o módní a stylové oblečení.

 Nabízíme kvalitní oblečení prestižních značek. Především velmi populární a stále se rozšiřující sortiment sportovní oblečení a doplňků Adidas, Nike, Puma, O'Neill a Reebok. V sortimentu běžné konfekce dominují značky Smash, Sublevel, Ecko, Cachecache, Sergio Tacchini a Stradivarius.

 Prodáváme pouze originální značkové zboží s garancí kvality. U nás nakupujete bez obav.

 Našim cílem je co nejvyšší kvalita služeb, maximálně široká nabídka a vždy spokojený zákazník.

 Poskytujeme maximum dostupných informací o produktech a co možná nejvěrnější a nejkvalitnější fotografie tak, aby jste se svým výběrem byli vždy spokojeni.

 Usilujeme o maximální šíři a kvalitu nabízeného sortimentu v souladu se současnými módními trendy.
V nejbližší době budeme doplňovat nabídku značky Sergio Tacchini a výrazně rozšiřovat nabídku klasického i sportovního oblečení.

 Poštovné při nákupu nad 999 Kč je zdarma, vyjímkou jsou sekce parfémů, drogerie a brýlí, u kterých se jejich cena nepočítá do hodnoty nákupu pro výpočet poštovného zdarma. Díky tomu vám můžeme nabízet parfémy a brýle za jedny z nejnižších cen na trhu.

 Klademe důraz na krátké dodací lhůty. Veškeré nabízené zboží máme skladem a 97% objednávek expedujeme do 24hod.

 Umožňujeme vrácení či výměnu zboží bez udání důvodu.